+98 021 7786 8264 info@ayandehspain.com

   اقامت اسپانیا از مقاصدی است که به تازگی در میا ن ایرانیان طرفدارهای زیادی پیدا کرده است. اسپانیا از لحاظ جمعیت ایرانیان مقیم، رتبه ۲۵ را داراست و حدود ۱۵۰۰۰ نفر ایرانی در آن ساکن هستند. البته وقتی میزان رشد این عدد را با سال‌های گذشته مقایسه می‌کنیم متوجه رشد علاقه برای مهاجرت به این کشور می‌شویم.

   این مطلب “راه های متنوع دریافت اقامت اسپانیا” صرفا جهت اطلاع شما خوانندگان محترم می باشد و مجموعه آینده اسپین این خدمات را ارائه نمیدهد

   پادشاهی اسپانیا شرایط خوبی را برای ساکنانش فراهم نموده و با شرایط قابل قبولی به مهاجران خارجی نیز اقامت می دهد، اما این به آن معنی نیست که بدون داشتن شرایط اولیه ی مهاجرت می توانید به راحتی به اسپانیا مهاجرت نمایید؛ فرد مهاجر باید بتواند هزینه های اولیه ی زندگی در اسپانیا را پرداخت نماید و یا مدرکی دال بر دانستن زبان اسپانیایی داشته باشد و یا مواردی از این قبیل.

   البته درصورت داشتن شرایط دریافت اقامت اسپانیا شما صاحب ویزای شنگن شده اید و می توانید به راحتی در کشورهای حوزه شنگن سفر کنید.

   روش های اقامت اسپانیا

   ۱- اقامت با ازدواج

   ۲- اقامت اسپانیا از طریق تحصیل

   ۳- اقامت اسپانیا از طریق تحصیل

   ۴- مهاجرت پناهندگی به اسپانیا

   ۵- مهاجرت سرمایه گذاری به اسپانیا

   ۶- اقامت اسپانیا تمکن کالی

   7. اقامت اسپانیا تمکن مالی

   8. اقامت اسپانیا از طریخرید خانه

   انواع ویزای اسپانیا

   همانطور که در ابتدای کلام نیز اشاره کردیم اسپانیا جزو کشورهایی است که نیاز به ویزای شینگن برای ورود و خروج دارد اما ویزاهای دیگری نیز برای این کشور تعریف شده که در اینجا مرور کوتاهی بر آن ها خواهیم کرد:

   -ویزای طلایی اسپانیا Golden visa in Spain

   -ویزای ثروت اسپانیا Wealth visa in Spain

   -ویزای سرمایه گذار Investor visa in Spain

   -ویزای تحصیلی اسپانیا

   -ویزای کار اسپانیا

   -ویزای بازنشستگی اسپانیا