+98 021 7786 8264 info@ayandehspain.com

   مطالعه در اسپانیا

   برای تحصیل به اسپانیا بروید

   امروزه بسیاری از مردم از سراسر جهان مایل به ادامه تحصیل در کشورهای اروپایی با بهترین .امکانات دانشگاهی و کم هزینه زندگی می کنند

   سوالات زیادی در مورد تحصیل در اسپانیا وجود دارد. اسپانیا امکانات دانشگاه عالی و رتبه بندی علمی بالا دارد. اسپانیا عضو شنگن است و دانشجویان می توانند به راحتی و بدون ویزا به کشورهای اروپایی سفر کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ارسال دانش آموزان به اسپانیا و تحصیل در اسپانیا، می توانید با مشاوران موسسه آینده تماس بگیرید.

   مزایای تحصیل در اسپانیا هزینه کم، امکان کار در اسپانیا پس از فارغ التحصیلی و دریافت کمک هزینه تحصیلی اسپانیا برای تحصیلات تکمیلی و تحصیلات تکمیلی است. از شهرهای معروف به اسپانیا، می توانید شهرهای والنسیا، مادرید و بارسلونا را ذکر کنید.

   لیسانس یا مدرک اسپانیایی.

   در سطح مقطع کارشناسی، حدود 4 سال طول می کشد و این دوره ها به زبان اسپانیایی تدریس می شود، بنابراین لازم است فرمان زبان اسپانیایی و فرمان زبان اسپانیایی باشد. دانش آموزان کارشناسی می توانند 10 ساعت در هفته کار کنند و درآمد 80-100 یورو در هفته را به دست آورند، که بخشی از هزینه زندگی را پوشش می دهد و دانشجویان را تحصیل می کند.

   مدرک کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد در اسپانیا.

   مدرک کارشناسی ارشد در دانشگاه های اسپانیا 2 سال است و دوره ها به زبان انگلیسی و اسپانیایی تدریس می شود. دانش آموزان اسپانیایی قبل از ورود به دانشگاه باید یک زبان اسپانیایی را کامل کنند و دانش آموزانی که مایل به ادامه تحصیل در اسپانیا هستند باید مدرک زبان انگلیسی داشته باشند. دانشجویان کارشناسی می توانند 20 ساعت در هفته کار کنند و حقوق و دستمزد بین 160 تا 200 یورو در هفته دریافت کنند که به راحتی می تواند هزینه زندگی در اسپانیا و ثبت نام دانشجویان را پوشش دهد.

   مطالعات دکتری.

   تحصیل در اسپانیا در سطح دکترا 5 سال است که 2 سال در کلاس های تخصصی است

   و 3 سال برای تکمیل پایان نامه و دفاع از آن. دوره های این سطح به زبان انگلیسی ارائه می شود

   آیا هیچ سوالی دارید؟

   تماس با ما

   شرکت اينده سازان مجموعه ای از کارشناسان با  تجربه ای است که اماده خدمتگذاری به شما دوستان محترم ميباشد

   هدف ما جلب رضايت شما

   Ayandeh Spain

   TEHRANPARS – RASHID JONUBI
   (naresideh be golbarg), 75, Pi4, Pº403
   Teheran – IRAN