+98 021 7786 8264 info@ayandehspain.com

   مهاجرت به اسپانیا

   مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک

   انجام آمادگی های لازم در دفتر اسناد رسمی جهت تکمیل خرید یا هر اقدام لازم دیگر مانند تهیه وکالت نامه برای افراد خارج از اسپانیا که به وکیل اختیار می دهد به نمایندگی از طرف خریدار عمل کند.

   مساعدت در تکمیل پروسه و اطمینان از ثبت سند ملکی در اداره ثبت املاک محلی و اینکه ملک بدهی و مستاجر ندارد و نیز پرداخت مالیات های مربوط به خرید

   ارتباط و توافق با فروشنده و/یا وکیل او در رابطه با شرایط خرید و اینکه معامله با قوانین جاری انطباق داشته باشد. اگر فروشنده در اسپانیا اقامت ندارد، وکلای ما اطمینان حاصل می کنند که مبلغ پرداختی پیش از اتمام معامله، به کسی که در این کشور اقامت دارد سپرده می شود که ترجیحا حساب بانکی وکیل فروشنده است

   اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک در اسپانیا انجام می شود. در ابتدا شما یک اقامت موقت دو ساله دریافت خواهید کرد که از آن پس قابل تمدید است. احتیاجی به زندگی کردن در اسپانیا نیست، تنها باید ملک را در اسپانیا نگاه دارید.

   انجام تحقیقات لازم درباره وضعیت حقوقی ملک و سازنده یا فروشنده آن. در صورت وجود موردی خاص که تصمیم خرید یا شرایط خرید را تحت تاثیر قرار دهد، شما را از جزییات مطلع خواهیم کرد.

   مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

   خرید ملک مسکونی به ارزش حداقل ۵۰۰،۰۰۰ یورو.

   سرمایه گذاری یک میلیون یورو به صورت اوراق قرضه دولتی.

   سرمایه گذاری یک میلیون یورو به صورت سهام یک شرکت اسپانیایی.

   مهاجرت به اسپانیا

    مزایای مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری؟

   – امکان گرفتن اقامت برای همسر و فرزندان، حتی فرزندان بالای ۱۸ سال در صورتی که وابسته باشند.

   – امکان گرفتن اقامت برای پدر و مادر متقاضی اصلی.

   – سهولت در تمدید و درخواست اقامت دائم اسپانیا پس از 5 سال (برای دریافت اقامت دائم باید سالانه 6 ماه را در اسپانیا گذرانده باشید در غیر این صورت تنها اقامت موقت شما به شرط نگاه داشتن ملک تمدید خواهد شد.)

    مزایای داشتن ویزای طلایی اسپانیا

   همه ی فرزندان و پدر و مادر سرمایه گذار مجاز به دریافت اجازه اقامت اسپانیا خواهند بود.

   مجوز اقامت اکنون شامل حق کار در اسپانیا نیز میشود.
   افراد متأهل، دیگر ملزم به پرداخت ۵۰۰،۰۰۰ یورو هر کدام به صورت جداگانه نیستند
   که واجد شرایط شوند.
   برای تمدید ویزا، دیگر نیازی به حضور در اسپانیا نیست

   در اسپانیا گذرانده باشید، اقامت دائم اسپانیا را دریافت خواهید کرد. در صورتی که سالی
   شش ماه را در اسپانیا نمانده باشید تنها می توانید اقامت موقت خود را با شرط نگاه داشتن
   ملک تمدید نمایید و به اقامت دائم منجر نخواهد شد.

   در سال ۲۰۱۵ تغییراتی در ویزای طلایی اسپانیا به منظور جذب بیشتر سرمایه گذاران ایجاد شد.
   این ویزا برای دو سال بدون نیاز به تمدید، معتبر است

   در صورت داشتن ویزای طلایی اسپانیا لزومی به اقامت فیزیکی در این کشور برای
   حفظ اقامت موقت نیست.
   در ابتدا شما یک اقامت موقت دو ساله دریافت خواهید کرد که از آن پس قابل تمدید است.
   احتیاجی به زندگی کردن در اسپانیا نیست، تنها باید سالی یک بار از اسپانیا دیدن کنید. بعد از
   پنج سال در صورتی که ملک خریداری شده در اسپانیا را نفروخته باشید و سالانه ۶ ماه را

   تحصیل در مقطع کارشناسی یا لیسانس اسپانیا

    در مقطع لیسانس حدود 4 سال به طول می انجامد و دروس در این مقطع به زبان اسپانیایی تدریس می شوند از این رو آشنایی با زبان اسپانیایی و داشتن مدرک زبان اسپانیایی برای دانشجویان الزامی است. دانشجویان در مقطع لیسانس می توانند 10 ساعت در هفته را کار کنند و مبلغی حدود 80 تا 100 یورو به ازای هر هفته حقوق دریافت نمایند که این هزینه بخشی از هزینه های مربوط به زندگی و تحصیل دانشجو را پوشش می دهد.

   .

   تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس اسپانیا

   مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های اسپانیا 2سال به طول می انجامد و دروس به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی تدریس می شوند. دانشجویان جهت تحصیل به زبان اسپانیایی میبایست قبل از ورود به دانشگاه مدرک زبان اسپانیایی را ارائه بدهند و دانشجویانی که خواهان ادامه تحصیل در اسپانیا به زبان انگلیسی هستند می بایست داشته باشند . دانشجویان در مقطع فوق لیسانس میتوانند 20 ساعت در هفته را کار کنند و حقوقی حدود 160 تا 200 یورو به ازای هر هفته دریافت نمایند که این مبلغ به راحتی هزینه زندگی در اسپانیا و تحصیل دانشجو را تامین میکند .

   .

   تحصیل در مقطع دکترا

   تحصیل در اسپانیا در مقطع دکترا 5 سال به طول می انجامد که 2 سال آن مربوط به شرکت در کلاس های تخصصی است

   و 3 سال آن جهت تکمیل پایان نامه و دفاع از آن می باشد. دروس در این مقطع تحصیلی به زبان انگلیسی ارائه می شوند.

   شرایط دریافت شهروندی و پاسپوررت اسپانیا ؟

   در صورتی که طی ۵ سال هر سال ۶ ماه را در اسپانیا بمانید، بعد از ۵ سال به شما اقامت دایم اسپانیا اعطا می شود. اگر نخواهید در اسپانیا بمانید می توانید ویزای موقت خود را تا زمانی که در اسپانیا ملک را نگه داشته اید، تمدید کنید  .

   اقامت دائم اسپانیا به خودی خود به دریافت شهروندی اسپانیا منجر نمی شود. بعد از ده سال زندگی در اسپانیا (هر سال حداقل ۱۷۳ روز) می توان برای دریافت پاسپورت و تابعیت اسپانیا اقدام کرد. دانستن زبان اسپانیایی برای کسب شهروندی نیاز است.

   – حداقل سن متقاضی ۱۷ سال

    – ارائه مدارک مستند جهت حمایت مالی در طول اقامت

    – اثبات برخورداری از سلامت کامل جسمی

    – اثبات نداشتن هرگونه سابقه کیفری

   .

   آیا هیچ سوالی دارید؟

   تماس با ما

   شرکت اينده سازان مجموعه ای از کارشناسان با  تجربه ای است که اماده خدمتگذاری به شما دوستان محترم ميباشد

   هدف ما جلب رضايت شما

   Ayandeh Spain

   TEHRANPARS – RASHID JONUBI (naresideh be golbarg), 75, Pi4, Pº403 Teheran – IRAN

   از آنجایی که اغلب مردم اسپانیا بر خلاف دیگر کشورهای اروپایی، علاقه خاصی به مردم آسیا و ایرانی ها دارند، یکی از بهترین مقاصد جهت مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به اسپانیا است.  معمولاً بعد از مهاجرت، چند نکته برای مهاجران بسیار مهم و حیاتی است، اول نوع برخورد مردم کشور مقصد با مهاجران که خوشبختانه با علاقه اسپانیایی ها به فرهنگ ایرانی، این مشکل خود به خود برطرف شده است. مورد دیگری که برای بسیاری از افراد اهمیت دارد، عادات زندگی روزمره و علی الخصوص عادات غذایی آن کشور و مورد سوم شرایط کاری در کشور مقصد است. اگر بخواهیم فرهنگ ایران و اسپانیا را با هم مقایسه کنیم، می بینیم که میزان اشتراکات این دو فرهنگ ، بسیار بیشتر از میزان تفاوت های آن ها است. نوع تغذیه اسپانیایی ها را می توان شبیه ترین عادت غذایی اروپاییان به عادات غذایی ایرانی ها دانست. این شباهت در نوع تغذیه، برگرفته از این است که این کشور سال ها در قلمرو اعراب و تحت تأثیر مردمان عرب  بوده است که عادات غذایی مشابهی با ایرانی ها دارند. درباره مورد سوم می توانیم بگوییم که در اسپانیا راحت ترین شرایط کاری را خواهید داشت. شاید بتوان اسپانیا را از لحاظ آسان بودن شرایط کاری، در مقابل ژاپن که سختگیرانه ترین شرایط کاری را در دنیا دارد، قرار داد. برای کار کردن در اسپانیا باید تابع یک شعار مهم باشید: « سخت کار کنید و خوب استراحت کنید ». با این اوصاف فکر نمی کنم لازم باشد بیشتر از این برای مهاجرت به اسپانیا تعلل کنید. در نهایت برای کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع از شرایط مهاجرت به اسپانیا می توانید با مشاورین ما در آینده اسپین تماس بگیرید.